Kalendář událostí

září,
2020
30. září 2020
pon úte stř čtv pát sob ned
31 1 Tuesday, 1 September 2020 2 Wednesday, 2 September 2020 3 Thursday, 3 September 2020 4 Friday, 4 September 2020 5 Saturday, 5 September 2020 6 Sunday, 6 September 2020
7 Monday, 7 September 2020 8 Tuesday, 8 September 2020 9 Wednesday, 9 September 2020 10 Thursday, 10 September 2020 11 Friday, 11 September 2020 12 Saturday, 12 September 2020 13 Sunday, 13 September 2020
14 Monday, 14 September 2020 15 Tuesday, 15 September 2020 16 Wednesday, 16 September 2020 17 Thursday, 17 September 2020 18 Friday, 18 September 2020 19 Saturday, 19 September 2020 20 Sunday, 20 September 2020
21 Monday, 21 September 2020 22 Tuesday, 22 September 2020 23 Wednesday, 23 September 2020 24 Thursday, 24 September 2020 25 Friday, 25 September 2020 26 Saturday, 26 September 2020 27 Sunday, 27 September 2020
28 Monday, 28 September 2020 29 Tuesday, 29 September 2020 30 Wednesday, 30 September 2020 1 2 3 4

Příprava k autorizační zkoušce ČKAIT podle zákona č. 360/1992 Sb. v oblasti závazných právních předpisů, které jsou nutné pro úspěšné absolvování obecné písemné části autorizační zkoušky.

Podrobnosti o autorizaci ČKAIT naleznete zde.

 

 

Vybrané stavební veletrhy a výstavy.

 

 

Semináře a konference určené také veřejnosti.

 

 

Zajímavá místa z exkurzí naleznete ve fotogalerii.

Zvolte, zda zobrazit události ze všech kategorií.