Tepelná ochrana budov 2017, 20. ročník

Vydavatel: ČKAIT a Ing. Jiří Šála, CSc. – MODI
Formát, počet stran: form. A4, stran 56
ISSN kód: 1213-0907
cena za 1 ročník

Časopis Tepelná ochrana budov je jako dvouměsíčník vydáván již od roku 1998. V současnosti jej vydává Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě ve spolupráci s Ing. Jiřím Šálou, CSc. – MODI. Během své existence se časopis zařadil mezi nejcitovanější zdroje informací.

Redakční rada, složená z řad odborníků, je garantem vhodného výběru autorů a důsledného lektorování všech příspěvků, i zárukou odborné úrovně a objektivity publikovaných příspěvků a informací. Mimořádné vkládané odborné přílohy pak přinášejí plné znění vybraných právních předpisů, technických pravidel CZB, státních programů apod.

 

Časopis je určen

projektantům, architektům, stavebním inženýrům a technikům v oblasti přípravy a provádění bytových, občanských a průmyslových staveb, modernizací a rekonstrukcí včetně dodatečného zateplení budov, majitelům domů a provozovatelům budov, energetickým auditorům, manažerům a technikům organizujícím provoz budov, přípravu a realizaci energeticky úsporných opatření, využívání obnovitelných zdrojů energie.

TOB2 17 TOB3 4 17
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH