Mimořádný host Fora Dřevostavby na Seči

 

Nenechjte si ujít novou akci Forum dřevostavby v termínu 28.–29. listopadu 2019 na Seči, kde podrobně probereme problematiku dřevostaveb a předpisů požární bezpečnosti ze všech možných zorných úhlů od pohledu architekta nebo statika, přes požárně bezpečnostního experta až po hasiče nebo předsedu technické normalizační komise.

 

Nejen, že se v této problematice lépe zorientujete, ale svojí účastí také podpoříte realizaci změn v této oblasti. Konference se zúčastní osobnosti, které mají a budou mít výrazný vliv na provedení změn v těchto předpisech jako například Ing. Václav Kratochvíl, Ph.D. z Generálního ředitelství Hasičského záchranného sboru ČR a předseda TNK 27 (Požární bezpečnost staveb).

 

Dalším zajímavým tématem bude spolupráce úspěšných architektů a lidí z kvalitních realizačních firem. Perfektně fungující tandem architekt / realizátor může celé dílo posunout o level výš, takže se nechme inspirovat úspěšnými modely, jak to dělají jinde. Série přednášek „Očima expertů a soudních znalců“ nám představí slepé uličky, kterým se můžeme vyhnout, aniž bychom museli nést následky těchto nejistých experimentů.

 

Organizátorem a odborným garantem akce je Stanislav Müller, autor největší česko-slovenské vzdělávací video databáze na téma dřevostavby.

 

TERMÍN:

28. a 29. listopadu 2019

 

MÍSTO KONÁNÍ AKCE:

Seč - Ústupky 278, kongresové centrum Jezerka

 

REGISTRACE:

Registrujte se online. Vstupenka stojí 2300 Kč bez DPH (2783 Kč vč. DPH). Vstupenka zahrnuje vstup na všechny přednášky, možnosti registrace na souběžné workshopy, ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu, kompletní stravování po celou dobu akce a vstup na společenský večer včetně rautu.

 

Více informací najdete na webu ForumDrevoStavby.cz