Konference FORUM DŘEVOSTAVBY 2019 na Seči
Nenechjte si ujít novou konferenci FORUM DŘEVOSTAVBY v termínu 28. – 29. listopadu 2019 na Seči, kde podrobně proberete problematiku dřevostaveb a předpisů požární bezpečnosti ze všech možných zorných úhlů od pohledu architekta nebo statika, přes požárně bezpečnostního experta až po hasiče nebo předsedu technické normalizační komise.
Nejen, že se v této problematice lépe zorientujete, ale svojí účastí také podpoříte realizaci změn v této oblasti. Konference se zúčastní osobnosti, které mají a budou mít výrazný vliv na provedení změn v těchto předpisech jako například Ing. Václav Kratochvíl, Ph.D. z Generálního ředitelství Hasičského záchranného sboru ČR a předseda TNK 27 (Požární bezpečnost staveb).
Dalším zajímavým tématem bude spolupráce úspěšných architektů a lidí z kvalitních realizačních firem. Perfektně fungující tandem architekt / realizátor může celé dílo posunout o úroveň výše. Nechte se inspirovat úspěšnými modely odjinud. Série přednášek „Očima expertů a soudních znalců“ představí slepé uličky, kterým se můžete vyhnout, aniž byste museli nést následky těchto nejistých experimentů.
Organizátorem a odborným garantem akce je Stanislav Müller, autor největší česko-slovenské vzdělávací video databáze na téma dřevostavby.
TERMÍN:
28. a 29. listopadu 2019
MÍSTO KONÁNÍ AKCE:
Seč – Ústupky 278, kongresové centrum Jezerka
REGISTRACE:
Registrujte se online. Vstupenka stojí 2 300 Kč bez DPH (2 783 Kč vč. DPH). Vstupenka zahrnuje vstup na všechny přednášky, možnosti registrace na souběžné workshopy, ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu, kompletní stravování po celou dobu akce a vstup na společenský večer včetně rautu.
Více informací najdete na webu ForumDrevoStavby.cz